Alkomat PROMILER AL 8000 PLUS

Cena netto:
381,30 zł 405,69 zł
Cena brutto:
469,00 zł 499,00 zł

Musisz być zalogowany


Poszukujesz alkomatu do użytku osobistego o wysokiej wiarygodności pomiaru? Masz dosyć plastikowych gadżetów, które mają duży błąd pomiarowy, a po miesiącu przestają spełniać funkcję alkomatu?

Poznaj alkomat osobisty AL 8000 PLUS – nowość w ofercie marki PROMILER! Marka PROMILER to lider wśród producentów alkomatów zarówno do użytku osobistego, jak i profesjonalnego.


Design
Stonowana kolorystyka alkomatu o matowym wykończeniu sprawia, że urządzenie nie tylko daje wiarygodne i powtarzalne wyniki, ale też cieszy oko. W obudowę alkomatu wykonaną z trwałego tworzywa sztucznego został wkomponowany nowoczesny wyświetlacz LCD.

W górnej części urządzenia znajduje się wysuwany ustnik. Elegancki AL 8000 PLUS w stalowym kolorze to must-have nowoczesnego mężczyzny.


Software

AL 8000 PLUS oprócz czułego układu pomiarowego bazującego na elektrochemicznym sensorze QMol 2.0, został również wyposażony w nową wersję oprogramowania.

Innowacyjny software zapewnił wprowadzenie użytecznych funkcji takich, jak informacja o czasie, który minął od ostatniego pomiaru i wskazywanie ilości dni do kalibracji. Przydatną funkcjonalnością jest także analityka ostatnich 10 testów wykonanych przez użytkownika.Budowa alkomatu AL 8000 PLUS 


Specyfikacja techniczna

Zestaw zawiera 1. Świeżo skalibrowany i gotowy do użycia alkomat AL 8000PLUS
2. Instrukcja w Języku Polskim
3. Pudełko Kartonowe
4. Eleganckie Etui
5. Ustniki wielorazowego użytku - 2 sztuki
6. Zestaw Baterii Alkaicznych
Aż 5 Lat Gwarancji w cenie
O najwyższej jakości naszych urządzeń przekonało się już wielu Klientów - w tym służby mundurowe.


Przez ponad 10 lat w branży alkomatów dowiedliśmy że handlujemy tylko profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi. Tylko najlepsze i najwyższej jakości urządzenia zyskują u nas PRZEDŁUŻONA GWARANCJĘ AŻ DO 5 LAT!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.