Bluzy robocze

Cena
Kolor

All filters

Please select active filters from the list below:

Najważniejszym elementem odzieży roboczej, w którą powinni być wyposażeni pracownicy z różnych branż, jest bluza robocza, ochronna BHP. Chroni ona przed różnego rodzaju powierzchownymi urazami, a także zabrudzeniami. Ma na celu zapewniać ciepło oraz wygodę podczas wykonywanej pracy. W naszym sklepie Bogaro znajdą Państwo różnorodne bluzy ochronne, robocze BHP, które cechuje wysoka jakość i niezmierna wytrzymałość.

Bluza robocza i ochronna. Nieodłączny element ubrania roboczego

Bluza robocza dla mechanika, magazyniera, czy innego fachowca to podstawowy element stroju roboczego, który wykorzystywany jest nie tylko zimą, ale również latem. Bluza polarowa BHP czy zwykła robocza, oprócz funkcji ochronnej, gwarantuje także odpowiedni komfort termiczny oraz zabezpiecza przed wiatrem i deszczem. Z tego względu bluza robocza letnia czy polarowa zimowa przeznaczona jest dla pracownika wykonującego swoje obowiązki na hali, w magazynie bądź na zewnątrz. Ze względu na indywidualne potrzeby pracowników z różnych branż, na rynku dostępne są modele o rozmaitych krojach, długościach czy kolorach. Coraz częściej w ofertach dostępna jest również bluza robocza z logo, która pozwala zwiększyć wiarygodność danej firmy, a także ułatwia nowym klientom kontakt z marką.

Bluza BHP. Jakie cechy powinna posiadać?

Wysokiej jakości, dobra bluza robocza i ochronna BHP, tak jak i inne elementy ubioru każdego pracownika, powinna cechować przede wszystkim:

  • Komfort – zarówno fizyczny, jak i termiczny. Każdy model powinien zagwarantować optymalny poziom ciepła, właściwy przepływ powietrza, nie krępując ciała i nie ograniczając wykonywanych ruchów.
  • Wytrzymałość każda bluza robocza, czy ochronna BHP powinna być wykonana z wysokiej jakości, trwałych oraz odpornych na przetarcia i rozdarcia materiałów, które można łatwo utrzymać w czystości.
  • Funkcjonalność czy to bluza robocza ostrzegawcza, czy zwykła ochronna powinna być dopasowana do specyfikacji pracy danej osoby. Z tego względu mile widziane są liczne kieszenie zewnętrzne i wewnętrzne, rozmieszczone w wielu miejscach na danym ubraniu, które sprawią, że drobne, niezbędne narzędzia bądź przedmioty będą zawsze pod ręką.
  • Bezpieczeństwo – każda bluza robocza i ochronna BHP powinna zagwarantować pracownikowi najwyższy poziom bezpieczeństwa. Z tego względu winna ona spełniać wymagania odpowiednich norm europejskich i posiadać wszelkie niezbędne certyfikaty.

Bluza robocza i ochronna na każdą porę roku

Bluzy robocze i ochronne BHP to bez wątpienia rodzaj odzieży na każdą porę roku. Należy jednak pamiętać, że modele przeznaczone do noszenia latem będą się różnić od tych wykorzystywanych zimą. Na cieplejsze dni należy wybierać modele lekkie, przewiewne i wygodne. Zaś na zimowy czas idealnie sprawdzi się bluza robocza ocieplana, gwarantująca właściwy komfort termiczny.

W wielu branżach, gdzie pracownik wykonuje swoje obowiązki zawodowe na zewnątrz, polecana jest przeciwdeszczowa bluza robocza z kapturem lub bluza termoaktywna robocza, która w każdym momencie ochroni zatrudnioną osobę przed zimnym wiatrem i deszczem. Bardzo często modele te dodatkowo posiadają wbudowane elementy odblaskowe, które zagwarantują odpowiedni poziom bezpieczeństwa pracownika na stanowisku pracy. Taka bluza robocza odblaskowa zalecana jest do noszenia u osób wykonujących swą pracę nocą, czy pracujących na drogach.

Szeroki wybór bluz BHP dla pracowników

Na rynku odzieży ochronnej można spotkać wiele różnorodnych bluz roboczych, ochronnych BHP. W naszym sklepie, znajdą Państwo wyłącznie egzemplarze wysokiej jakości, znanych producentów, które gwarantują wysoki komfort użytkowania za przystępną cenę. W bogatej ofercie pracowniczych ubrań znajdują się różnorodne modele bluz roboczych i ochronnych BHP, które z łatwością można dopasować do indywidualnego stylu każdego pracownika, czy specyfikacji pracy na poszczególnym stanowisku. Każda zakupiona u Nas bluza polarowa robocza czy lekka ochronna BHP, posiada niezbędne certyfikaty i normy wymagane w krajach Unii Europejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu bogarobhp.pl! Zapewne każdy znajdzie idealny model dla siebie.