Firma "BOGARO" jest prężnie rozwijającym się producentem i dystrybutorem wysokiej jakości odzieży roboczej i ochronnej. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również rękawice, buty, sprzęt ochrony indywidualnej, artykuły przeciwpożarowe, środki czystości i inne.

Nasza firma stale się rozwija, dąży do uzyskania jak najlepszych wyników. W celu podniesienia swojej konkurencyjności na rynku ciągle rozbudowuje sieć dystrybucji oraz wachlarz oferowanych produktów.

Szczególnie koncentrujemy się na kompleksowym wyposażeniu pracowników w najwyższej jakości odzież roboczą i ochronną oraz środki ochrony indywidualnej dobrane optymalnie do realnie występujących na danym stanowisku zagrożeń. Specjalizujemy się ponadto w produkcji i dystrybucji odzieży ochronnej. Zdając sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas ciąży w zakresie dbałości o bezpieczeństwo pracowników stale poszerzamy ofertę certyfikowanych środków ochrony indywidualnej. Często wspólnie z naszymi Klientami poszukujemy nowych innowacyjnych rozwiązań, które zapewnią maksymalne bezpieczeństwo.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nasze sklepy bhp znajdują się w Rzeszowie oraz Krakowie. Serdecznie zapraszamy również do naszej hurtowni w Krośnie.

Jesteśmy przekonani, że decydując się na współpracę z nami podejmujecie Państwo właściwą decyzję, która zaowocuje konkretnymi korzyściami.

Nagrody i wyróżnienia:

- Gazela Biznesu (2018, 2019, 2020) 

- Diament Miesięcznika Forbes 2022