bogaro-baner-o-firmie

BOGARO sp z o.o. jest prężnie rozwijającym się  dystrybutorem wysokiej jakości artykułów bhp

Nasz asortyment:

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi odzież roboczą i ochronną, rękawice, buty, sprzęt ochrony indywidualnej, artykuły przeciwpożarowe, środki czystości i inne. Prowadzimy sprzedaż skierowaną zarówno do indywidualnych odbiorców, jak i do firm zapewniając kompleksową obsługę handlową oraz fachowe doradztwo techniczne.

Nasze salony sprzedaży:

Centrala naszej firmy mieści się w Rzeszowie przy ulicy Okulickiego 16,  gdzie prowadzimy również sprzedaż w sklepie stacjonarnym

Wraz z rozwojem działalności oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nasze stacjonarne sklepy otworzyliśmy również w Krakowie oraz Krośnie, poszerzając tym samym sieć dystrybucji o kolejne regiony. Chcąc zapewnić klientom jeszcze większą wygodę dokonywanych zakupów udostępniliśmy również możliwość składania zamówień za pośrednictwem naszego sklepu internetowego - bogarobhp.pl

Hurtownia-Bogaro-BHP-Rzeszow

Nasze cele:

Naszym głównym celem jest kompleksowe wyposażenie pracowników różnych branż w najwyższej jakości odzież roboczą i ochronną oraz środki ochrony indywidualnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku pomagamy klientom w dobraniu optymalnego rozwiązania ochronnego do realnie występujących na danym stanowisku zagrożeń. Zdając sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas ciąży w zakresie dbałości o bezpieczeństwo pracowników stale poszerzamy ofertę certyfikowanych środków ochrony indywidualnej. Często wspólnie z naszymi klientami poszukujemy nowych innowacyjnych rozwiązań, które zapewnią maksymalne bezpieczeństwo.

Jesteśmy przekonani, że decydując się na współpracę z nami podejmujecie Państwo właściwą decyzję, która zaowocuje konkretnymi korzyściami. 

Zapraszamy do kontaktu 

Nagrody i wyróżnienia:

Gazela Biznesu (2018, 2019, 2020, 2023) 

Diament Miesięcznika Forbes (2022, 2023, 2024)

Ranking Najcenniejszych Firm Rodzinnych Forbes (132. miejsce w woj. Podkarpackim - 2022)

forum-firm-rodzinnych-forbes