Polary, bluzy damskie

Damskie bluzy robocze ważnym elementem każdego kobiecego stroju bhp podczas panujących chłodów. Dobrej jakości bluza powinna cechować się też wygodą i modną stylistyką. Mając na uwadze te potrzeby oferujemy w tej kategorii różne modele damskich polarów. Każdy z nich prezentować może nieco odmienny styl i charakter. Jedne mogą być nieco bardziej sportowe, inne z kolei pasują nawet do eleganckich stylizacji. Każda kobieca bluza zawodowa, która znajduje się w tym dziale charakteryzuje się odpowiednią jakością i modnym krojem. Sprawdź sama!

Jaką bluzę ochronną powinna wybrać kobieta?

Aby jak najlepiej wybrać produkt dla siebie, warto najpierw zbadać swoje indywidualne potrzeby. Dokładnie jak pozostała damska odzież robocza, także i polary są bardzo zróżnicowane pod kątem kolorystyki, grubości i innych cech. Zupełnie innej bluzy potrzebować będą przecież kobiety wykonujące swoje zadania przy pracach drogowych, a innej na przykład uczennice na praktykach zawodowych. Dla pierwszej grupy bardzo istotna jest, chociażby kwestia odpowiedniej widoczności. Dlatego też przy pracach drogowych polecamy bluzy damskie z odblaskami. Takie elementy pozwolą być widocznym nawet po zmroku. Kiedy na przykład wymagamy tylko ocieplania naszego ciała i nie potrzebujemy jakiś specjalnych udogodnień, to dobrym wyborem może okazać się zwykła damska bluza polar. Zawsze jednak można zakładać, że jednym z kluczowych walorów, na które trzeba zwrócić uwagę w bluzie, jest zdolność do utrzymywania ciepła. Nie jest żadną tajemnicą, że kobiety mają z reguły drobniejszą budowę, niż mężczyźni i dlatego też szybciej ulegają wychłodzeniu. Na pewno bardzo dobrze będzie, gdy wybrany produkt wyposażony będzie w kaptur. Dzięki niemu możliwa jest nie tylko ochrona przed deszczem, lecz również zapewnienie dodatkowej izolacji od zimna dla głowy, przez którą jak dowiodły badania, ucieka większość ciepła z naszego ciała. Oczywiście sama forma kroju może być tutaj dość zróżnicowana. To, który z nich wybrać najczęściej będzie już kwestią indywidualną. Jedne kobiety preferują bowiem bardziej bezzamkowe bluzy zakładane przez głowę (popularne kangurki), inne z kolei cenią możliwość błyskawicznego zakładania i ściągania bluzy za pomocą błyskawicznego zamka. Gdy chodzi natomiast o konkretne wyroby, to polecić możemy szczególnie wyroby Cerva, których jakość jest powszechnie znana. Produkty z serii Max Lady, czy też Max Summer mogą spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Sama marka powszechnie znana jest zresztą nie tylko z produkcji wysokiej jakości damskich polarów do pracy, lecz również innych produktów. Inną marką godną polecenia w tym segmencie jest Ardon, który od kilku lat prezentuje na rynku model bluzy Floret. Więcej o nim piszemy jednak w dziale poświęconym typowo damskim bluzom z polaru. Warto dodać, że zarówno specjalistyczne bluzy ochronne, jak i te polarowe znajdują się w ciągłej ofercie sprzedażowej naszego sklepu bhp. Zamówienia składać można przez Internet oraz w naszych punktach sprzedaży stacjonarne. Na indywidualne zamówienie jesteśmy w stanie na każdej z bluz wykonać haft, na przykład z firmowym logotypem klienta.

Damskie polary robocze bhp - ochrona przed chłodem i styl!

Wiadome jest, że główną cechą każdego damskiego polaru roboczego jest oczywiście skuteczna ochrona przed zimnem. Taka dodatkowa warstwa świetnie sprawdzi się zwłaszcza w okresie jesiennych, lub wiosennych przymrozków. Bez względu też na to, czy chłód panuje na zewnątrz, czy w środku pomieszczenia, to taki asortyment świetnie w praktyce się sprawdzi. Szczególną zaletą jest tu przede wszystkim wygoda, co sprawia, że dobrze dobrana bluza nie będzie krępować ruchów użytkowniczki. Dodatkowo warto zaznaczyć, że stylowa forma oraz kolorystyka wielu kobiecych modeli pozwala każdej pracowniczce również modnie się prezentować. Dlatego też tak naprawdę dobrze dobrana damska polarowa bluza może być nie tylko dodatkową formą zabezpieczenia przed zimnem, ale również idealnym uzupełnieniem każdego ubrania pracowniczego.