Odzież robocza PANTHER

Fabryka odzieży roboczej Panther z siedzibą w Rzeszowie produkuje polskie ubrania robocze, spełniające wymagania bardzo róznych branż. Znaleźć można tutaj zarówno tradycyjną odzież roboczą przeznaczoną do ogólnego zastosowania, jak i specjalne kolekcje dedykowane dla branż wymagających specjalistycznej ochrony. Dostosowując się do najnowszych trendów rynkowych marka oferuje również szycie odzieży roboczej na wymiar, co jest idealnym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób o niestandardowych rozmiarach.  

Panther – ubrania robocze polskiej produkcji

Jak można scharakteryzować markę Panther? Najprościej powiedzieć, że jest to po prostu odzież robocza polskiej produkcji, która spełnia bardzo zróżnicowane wymagania. Znajdziemy tu zarówno klasyczne spodnie sięgające do pasa, jak i spodnie na szelkach, paski, bluzy ochronne, koszule chroniące przed iskrami i inne. W katalogu tego producenta można znaleźć następujące kolekcje:

- Serwal

- Serwal Blue

- Serwal Beaver

- Kajman

- Kajman HV

- Gitter

- Jenot

- Snow Irbis

- Tenrek 330 i 380

- Hirara

- Grzmot

- Taraj

Oczywiście jak łatwo się domyśleć każda z nich dedykowana jest nieco innym specjalnościom. Który więc model najlepiej wybrać? Cóż to już będzie zależeć od naszych potrzeb i rodzaju wykonywanej pracy. Dla większości użytkowników śmiało, można polecić kolekcje Serwal, występującą też w odmianie Blue oraz ocieplanej Beaver. Coraz popularniejsza jest też polska odzież ostrzegawcza Kajman HV, która jest szczególnie polecana, chociażby dla operatorów koparek, ładowarek, walców i innych maszyn budowlanych. Ponadto bardzo dobrze sprawdzi się też jako wyposażenie bhp w przy pracach drogowych. Tenrek to z kolei solidna odzież ochronna zapewniająca bezpieczne prowadzenie prac spawalniczych przy produkcji wszelkich elementów konstrukcyjnych.

Dlaczego warto postawić na odzież bhp z Polski marki Panther?

Argumentów za tym, aby kupować polskie produkty bhp od Panther, jest co najmniej kilka. Po pierwsze przedstawiane wyroby gwarantują odpowiednią jakość za przystępną cenę. Szczególnie istotne może to być zwłaszcza w przypadku osób szukających ubrań bhp przeznaczonych do stosunkowo prostych prac wykończeniowych. Ponadto krajowa produkcja pozwala na szybką realizację praktycznie każdego zamówienia. Ważnym argumentem przemawiającym za wyborem wyrobów tej marki jest też możliwość uszycia danego modelu dokładnie na wymiar konkretnego pracownika. Dzięki temu nawet osoby noszące bardzo duże rozmiary mogą zostać wyposażone w niezbędne ubrania pracownicze. Jak pokazuje też praktyka, szycie odzieży ochronnej na indywidualne zamówienie nie jest oczywiście zawsze standardem, więc tym bardziej warto docenić, że szwalnia Panther daje taką możliwość. Co ciekawe także i tutaj istnieje możliwość dobrania do stroju pracownika gustownych akcesoriów, jak chociażby sygnowane logiem z panterą paski do spodni.

Polska odzież robocza szyta na miare

To co wyróżnia polską odzież roboczą prezentowanej marki, to oferta szycia ubrań na miare każdego pracownika. Dzięki temu bez względu na to, jaka prezentuje sylwetkę i ile ma wzrostu może on zyskać idealnie pasujący strój roboczy. Warto tu także zaznaczyć, że czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia nie jest przesadnie dlugi. Chociaż czesto uzależniony jest on od aktualnych mocy przerobowych fabryki, to jednak zasadniczo nie powinien być dłuższy, niż 2 tygodnie. Co ciekawe taką odziez roboczą na zamówienie można wykonać z dowonej tkaniny. Dzięki temu nie ma żadnego znaczenia, czy szukamy tradycyjnych ubrań zawodowych, czy też potrzebne są te wykonane ze specjalnych tkanin ochronnych. Z tego względu szycie odzieży roboczej na miare jest obecnie szczególnie popularne zwłaszcza wsród dużych przedsiębiorstw. Zamiast bowiem tracić cenny czas na dobór rozmiaru pod każdego pracownika, wolą zlecić one ich produkcję.