Kask ochronny JSP EVO 8 biały

Kod produktu: AHU150-000

Cena netto:
218,70 zł
Cena brutto:
269,00 zł

Kolor
Musisz być zalogowany

Czas wysyłki: 2-3dni


Przemysłowy hełm ochronny Mk®8 Evolution® EN14052

Hełm ochronny Mk8® Evolution® był pierwszym przemysłowym kaskiem ochronnym na świecie, który spełniał i przekraczał znacznie surowszą normę ochrony głowy EN14052 – był to największy postęp w dziedzinie przemysłowej ochrony głowy od ponad 45 lat. Hełm ochronny EVO ® 8 został zaprojektowany z myślą o współczesnych środowiskach o najwyższym ryzyku, w których problemem są silne uderzenia/uderzenia boczne, takie jak budownictwo, górnictwo, drążenie tuneli, rozbiórki, ropa naftowa i gaz, morska gospodarka morska, rafineria i petrochemia, pod wysokim ciśnieniem i niektóre sytuacje awaryjne Usługi. Norma EN14052 jest określona w normie EN1789 jako obowiązkowe wymaganie dla każdego członka załogi ambulansów drogowych typu B i C.

Zaprojektowane i rozwijane przez dwa lata kaski ochronne EVO®8 doskonała jakość wykonania uzupełnia wysoki standard konstrukcji i materiałów, z których wykonany jest kask, w tym takie cechy, jak wyściółka o wysokiej gęstości i wygodny nowy system uprzęży, które zapewniają niezrównany komfort noszenia i akceptowalność .

Norma EN14052 wymaga, aby kask wytrzymał uderzenie w koronę o wartości ponad 100 dżuli (w porównaniu do 49 dżuli w normie EN397) i po raz pierwszy wytrzymał ochronę przed uderzeniem bocznym o wartości 50 dżuli pod kątem do 60 dżuli od pionu w promieniu 360° wokół skorupy.

Nadaje się do:
  • Rozbiórka
  • Ciężka konstrukcja
  • Górnictwo / Tunelowanie
  • Rafineria, ropa naftowa i gaz
  • Offshore / Marine


Ochrona
przed uderzeniami Boczna, przednia i tylna ochrona przed uderzeniami dzięki amortyzującej wkładce EPS. Wentylowana podszewka zwiększająca komfort przy zachowaniu wysokiego współczynnika ochrony. Wkładka optymalizuje odporność na uderzenia pod małym kątem.

Zewnętrzna
skorupa Bardzo wytrzymała skorupa zewnętrzna. Żebrowana część górna odprowadza energię uderzenia. Pełna ochrona, do 60° od pionu. Duży obszar nadruku z przodu i po bokach do nadruku logo.

Komfort
Niezwykle wygodne taśmy terylenowe dopasowują się do głowy użytkownika. Lekka wkładka EPS zmniejsza wagę, zapewniając jednocześnie maksymalną ochronę.

Załączniki
Międzynarodowe gniazdo umożliwia mocne dopasowanie szeregu osłonek ochronnych Surefit™ i ochronników słuchu. Dostępna szeroka gama wizjerów. Zawiera stalowe sprężyny ułatwiające rozkładanie i chowanie. Wysokowydajne ochronniki słuchu Surefit™ oferują SNR wynoszący 28. Akcesoria sprzedawane osobno

Regulacja
Intuicyjne punkty naciskania kciuka i palca wskazującego dla łatwej regulacji zapadki koła, oferują różne zakresy rozmiarów dla prawdziwego „jeden rozmiar dla wszystkich”.


Spytaj sprzedawcę o dostępność

Na razie nie dodano żadnej recenzji.